Tekstilkent Mah.47022 Nolu Sk. No:6 Şahinbey / Gaziantep

Hakkımızda

single-09

Biz Kimiz ?

GEÇMİŞTEN GÜNÜMÜZE

Ayrıntı Ofset Matbaacılık San ve Tic. Ltd. Şti sektöre 1990 yılında Alaybey mahallesinde küçük bir atölyede başladı. Sektörün ihtiyaçlarına cevap vermek, kurumsal alt yapısını geliştirme, teknolojiye ayak uydurma, hızlı, güvenilir ve çözüm odaklı bir felsefe ile hızla kendini geliştirmiş; baskı öncesi ve sonrası için gerekli yatırımları yaparak sadece Gaziantep değil Türkiye’nin bir çok iline hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

2017 yılında daha geniş kapsamlı makine parkuru ve ihtiyaçlara tek yapıda hizmet verebilmek amacıyla 2,500 m2 lik bir tesise konumlanmış, sadece baskı değil baskı sonrası uygulamaların tek elden sağlanması, sipariş teminlerinin daha kapsamlı karşılanması amacıyla çalışmalarına hız vermiştir. 28 yıldır bizimle çalışan müşterilerimize en kaliteli, en hızlı ve en ekonomik çözümleri üretmek amacıyla kendimizi daha da geliştirmenin heyecanını yaşıyoruz.

Gaziantep değil Türkiye’nin bir çok iline hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

Hizmetlerimiz

Her Açıdan En İyi Üretimi Veriyoruz

Sağladığı düşük maliyet ve yüksek baskı hızı gibi avantajları sebebiyle, her ne kadar geç geliştirilen bir baskı sistemi olsa da, ofset baskı günümüzde tüm dünyada en sık kullanılan baskı sistemidir.